Kdo jsme a co děláme …Certifikovaný servis notebooků Dell

Certifikovaný servis notebooků Dell

Kdo jsme: pravděpodobně jeden z nejstarších servisů zaměřených na značku Dell, od 1.3.1997 děláme záruční opravy notebooků Dell, nejdříve ve společnosti SeCom Computer, jakožto výhradní servisní partner Dell Computers. Od roku 2001 došlo ke spojení se společností WangGlobal a poté s globálním partnerem Getronics, stále jako výhradní servisní partner společnosti Dell ČR. Od roku 2010 fungujeme plně jako samostatná firma.

Co děláme: ke každé opravě přistupujeme individuálně a osobně. Jsme trochu jiný servis. Zakládáme si na osobním přístupu a skutečné snaze pomoct najít řešení závady podle představy zákazníka. Nenutíme našim klientům žádné servisní smlouvy, nesnažíme se prodat za každou cenu díly. Nabízíme hlavně naši profesionální práci, podloženou praxí od roku 1997. Díly pro notebooky Vám samozřejmě umíme nabídnout, ale nemáme problém, když si zákazník pro opravu notebooku Dell donese vlastní díl. Živí nás práce, nikoli prodej dílů.

Pokud nám chcete pomoci, ocenit naši snahu, velmi Nás potěší, pokud zanecháte svoje hodnocení:

Naši práci hodnotíte velmi kladně, což nás samozřejmě těší a současně je to závazek do budoucnosti, poskytovat nadále kvalitní a profesionální služby.